هر 28 روز یک لایه از سلول‌های مرده روی سطح پوست را می‌پوشانند که اصطلاحاً به آن لایه شاخی گفته می‌شود.
این لایه شاخی سبب کدری و گرفتگی پوست شده و طراوت و زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
در فرایند پاکسازی که ما انجام می‌دهیم این لایه شاخی را طبق روال و اصولی برمیداریم که موجب روشن شدن پوست شما می‌شود و احساس خوشایندی را تجربه خواهید کرد.
بهتر است پاکسازی را بصورت ماهانه انجام داده و البته مراقبت های منزل را که به شما در مشاوره هایمان گوشزد میکنیم جدی بگیرید.

پوست در دوران کودکی و نوجوانی باقوام و با نشاط است زیرا کلاژن سازی و فرایند بازسازی سلول‌ها با قدرت و سرعت بیشتری انجام می‌شود ولی با گذشت زمان و بالاتر رفتن سن(از 25 سالگی به بعد) سطح کلاژن سازی و بازسازی به مرور کاهش می یابد و موجب افتادگی و ظهورچین و چروک‌ها می‌شود.
اگر شما هر چه زودتر به فکر کمک به این فرایند بیفتید و پوست تان را در کلاژن سازی حفظ قوام آن یاری دهید، پروسه افتادگی صورت و ظهور چین و چروک‌ها به طور قابل ملاحظه ای به تاخیر می افتد و شما همواره بسیار جوان تر از سن واقعی تان به نظر خواهید رسید.

ما در سالن زیبایی خود با انجام روش‌هایی از جمله اولتراسوند، میکرودرم، هیدرودرمی، ماساژ اصولی، ماسک طلا، ماسک‌های تقویت کننده و کلاژن ساز متناسب با نوع پوست شما این کیمیای جوانی را به شما هدیه می‌دهیم.

لک‌های صورت و بدن ممکن است به دلایل مختلفی ظاهر شده باشند از جمله جای جوش‌ها، لک بارداری، آفتاب سوختگی، لک پیری و… که لازم است در یک معاینه حضوری و بصورت تخصصی معاینه شوند تا روش درمانی مناسب با آن انتخاب و اجرا شود.
دقت داشته باشید که لک ها ممکن است سطحی(لایه اپیدرم) ویا عمقی(لایه درم) باشند که در این صورت طول دوره درمان آنها متفاوت است و لازم است که صبر و حوصله کافی به خرج داده و بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید.
اگرچه ضدآفتاب برای همه و همیشه ضروری است ولی در درمان لک بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد، بطوری که اگر شما در طی درمان استفاده از آن را جدی نگیرید روند درمان ممکن است با اختلال جدی مواجه شود.

جوش‌ها علت‌های مختلفی دارند و شدت آنها در افراد متفاوت است، بنابراین راهکارها نیز از فردی به فرد دیگر فرق می‌کنند.
برای تشخیص نوع جوش و درمان آن مشاهده و معاینه آنها و گرفتن شرح حال جزء جدایی ناپذیر روند درمان جوش است.
بنابراین به خواندن یک مقاله یا دیدن یک پست در مورد درمان جوش‌هایتان بسنده نکنید. ممکن است راهکاری که برای یک نفر جواب داده است برای شما مناسب نباشد.
در روند درمان جوش گاهی به تجویز قرص های آنتی بیوتیک نیاز است که در این صورت ما شما را به پزشک ارجاع می‌دهیم.
خواهش ما از شما این است که اگر به فکر سلامت و زیبایی تان هستید از خوددرمانی بدون آگاهی کافی و لازم بپرهیزید.

اگر در درمان جوش‌ها راهکارهای مناسب را در پیش نگرفته باشید، جای اسکار جوش‌ها به مراتب بیشتر از جوش‌ها شما را اذیت خواهند کرد. زیرا درمان جای جوش وقتی سطح پوست آسیب دیده و دچار ناهمواری می‌شود کمی سخت می‌شود و در اکثر موارد نیاز به انجام کارهای نیمه تهاجی و تهاجمی از قبیل سابسیژن، میکرونیدلینگ، مزوتراپی، اسیدتراپی و… می شود.
نا در مرکز زیبایی مان سعی بر این داریم که با کمترین تهاجم و بهترین راهکارها شما را از شر این ضایعه خلاص کنیم.

یکی از روش‌های پاکسازی و روشن شدن پوست و حتی تحریک کلاژن سازی، میکرودرم کردن پوست است.
میکرودرم انواع مختلف دارد از جمله میکرودرم ابریژن، میکرودرم با آب، میکرودرم با آب اکسیژنه و…
در مرکز درمانی ما سیف ترین و کم عارضه ترین نوع میکرودرم استفاده میشود و درعین حال بهترین نتیجه را برای شما رقم میزنیم.

گاهی به وضوح احساس میکنید که پوست شما دچار کشیدگی و خشکی می‌شود و از طراوت و بشاشیت چهره تان خبری نیست، این زنگ اخطاری است تا شما متوجه شوید که وقت آن رسیده که پوستتان را آبرسانی کنید. یکی از بدترین عارضه های خشکیه پوست پیری زودرس است که موجب می شود پوست شما چین و چروک زودهنگام را تجربه کند.
علاوه بر مصرف کافیه آب در طی روز و استفاده از آبرسان ها در منزل، هیدرودرمی پوست می‌تواند کمک قابل توجهی به ایجاد طراوت در پوست شما بکند.

در پوست های چرب و جوشدار مراحلی را در پاکسازی مان انجام می‌دهیم که موجب ایجاد تعادل در چربی پوست و همچنین خشک کردن ریشه جوش‌ها اثر بسزایی دارد، در هایفرکوئنسی توسط دستگاه گالوانیک و گاز نئون پوست شما را آنتی باکتریال کرده و روند درمان جوش هایتان را تسهیل میکنیم.

یکی از شیوه های روشن سازی، جوانسازی، رفع لک، رفع اسکار و… محبوب و بی عارضه میکرونیدلینگ است که با افزایش هزاربرابریه اثر کوکتلهای درمانی فرایند بازسازی پوست را سرعت بخشیده و طول درمان را کاهش چشمگیر می‌دهد.
تکرار جلسات و اتمام روند درمان و همچنین انجام درست محافظت های مورد نیاز بعد از میکرونیدلینگ بی شک نتایج فوق العاده ای برای شما رقم خواهد زد.
در مورد اینکه این روش برای شما مناسب است یا خیر در مشاوره مشخص خواهد شد و نیاز به معاینه وبررسی خواهید داشت. روشهای ارتباط با ما در سایت آمده است.

نوعی از کوکتلهایی که در میکرونیدلینگ استفاده میشود دارای رنگدانه می‌باشند که طیف رنگی روشن تا تیره دارند و معروف به مزووایت یا کرم پودر دائم هستند که البته انواع و اقسام برندهای مختلف دارند.
این کوکتلها همانطور که از اسمشان پیداست مانند استفاده از کرم پودر هستند و پوست شما را با نفوذ ترکیبات رنگدانه دار روشن میکنند.
جهت اطلاعات بیشتر میتوانید پیامی برای ما گذاشته یا با ما تماس بگیرید.

یکی از روش های نوین رفع چین چروک های پوست و لیفت آن، رفع خطوط پنجه کلاغی دورچشم، کوچک کردن بینی های گوشتی بدون عمل، کم کردن پف پلک و لیفت آن و برطرف کردن خط خنده و غم و… پلکسر است.
پلکسر بدون اینکه هزینه و سختی های عمل جراحی را به شما تحمیل کند می‌تواند زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد.
پلکسر حتی در درمان ترکهای شکمی، برداشتن میخچه، رفع غبغب نیز موثر است.
جهت نماندن لک‌های پلکسر لازم است اولا کار بصورت حرفه ای انجام شود و همچنین مراقبت‌های بعد از آن به طور صحیح رعایت شود متخصصین مجموعه ما علاوه بر تبحر در کار مشاوره های لازم را به شما خواهند داد.

یکی از روش‌های جالب و ارگانیک جوانسازی استفاده از ترشح طبیعی حلزون بر روی پوست است.
البته ما قبل از حلزون تراپی پوست را بطور کامل پاکسازی میکنیم و حلزون ها نیز کاملا بهداشتی هستند، با خیال راحت پوستتان را بدست ما بسپارید.

ما همه کارهایمان را با دستانمان انجام می‌دهیم، گاهی فراموش می‌کنیم وجود این گوهر گرانبها چقدر در زندگی ما ارزشمند است.
دستها به دلیل تماس بیشتر با مواد شوینده و همینطور غفلت ما در مراقبت و آبرسانی به آنها و استفاده از ضدآفتاب، بیشتر در معرض خشکی پوست و پیرپوستی و ایجاد لکه‌های پوستی قرار می‌گیرند.
بخاطر داشته باشید دستها بعد از صورت دومین عضوی هستند که در اولین ملاقات های ما به چشم می‌آیند.
در مجموعه ما برای جوانسازی دستهای زیبای شما علاوه بر لایه برداری و آبرسانی، از ماسک‌ها و پارافين تراپی نیز بهرمند می‌شوند.
قدر زیبایی هایتان را بدانید و از آنها مراقبت کنید و بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید تا احساس سرزندگی در شما بیدار بماند.

یکی از روش‌های ایجاد نرمی و لطافت پوست و حتی رفع درد مفاصل و خستگی، استفاده از پارافين تراپی ست.
به شما پیشنهاد میکنیم حتما این حس خوشایند را تجربه کنید و لذت ببرید.

این جمله کلیشه ای که پاهای ما قلب دوم ما هستند را همگی به کرات شنیده ایم ولی واقعا چقدر به فکر مراقبت و سلامت و زیبایی آنها هستیم؟
پاها ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل ترک های پا‌شنه پا یا پینه بستن روی قوزک پا و یا میخچه و…. شوند.
شما مجبور نیستید با هیچکدام ازین مشکلها کنار بیایید چرا که امروز با روش‌های نوین و متعددی که وجود دارد میتوانید از شر تمام آنها خلاص شوید.
جکوزی پا و پارافين تراپی یکی ازین روشهاست.
البته حتی اگر شکرخدا هیچ مشکلی ندارید باز هم جکوزی پا می‌تواند مناسب شما باشد چرا که در این فرایند پاهای شما لایه برداری شده و کفسابی می‌شود و و به جرات می‌گویم حس سبکی که بعد از آن دارید، قابل وصف نیست.

    آماده اید؟ از امروز مراقب های پوستی را شروع کنید.

    ما اینجا هستیم تا همراه شما باشیم.